O firmie

Food-Pol​

Firma „Food-Pol” istnieje na rynku od 2010 r. Podstawowym celem i zamiarem firmy jest stałe dążenie do zaspokojenia potrzeb i wymagań klientów szczególnie w zakresie wysokiej jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego oferowanych produktów do żywienia zwierząt.

Osiągniecie tego celu realizujemy poprzez wdrożenie i utrzymanie systemu HCCP, GMP i GHP – opartego na siedmiu zasadach opisanych w Kodeksie Żywnościowym.

Specjalizujemy się w produkcji suszonych przysmaków dla psów. Są to gryzaki głównie wieprzowe, wołowe, drobiowe oraz królicze.

Skupiamy się głównie na konkretnym zamówieniu klienta. Jednocześnie staramy się wybiegać na przód oczekiwaniom odbiorców proponując nowe sposoby pakowania. W obecnej ofercie posiadamy opakowania począwszy od zbiorczych worków raszlowych, foliowych i kartonowych, mniejszych woreczków foliowych z folii PP do pojedynczych pakowanych w folie termokurczliwą i próżniową.

Wszystkie produkty jakie posiadamy są w 100% naturalne i zdrowe. Służą jako uzupełnienie głównej dziennej porcji żywnościowej każdego czworonoga. Są źródłem białka, minerałów i witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu psa.

Współpracujemy z partnerami działającymi zarówno na rynku polskim jaki zagranicznym.

Zapraszamy do kontaktu

Gryzaki dla psów z mięsa
naturalne gryzaki dla psów

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń lub napisz

Logo

Gryzaki dla psów to nie tylko świetna przekąska w ciągu dnia. Są również cennym uzupełnieniem diety, znakomitą nagrodą w trakcie treningu i zajęciem pupila na długi czas.

Scroll to Top